Angol vers-és prózamondó verseny Üllőn

Nagy örömmel vettünk részt az idei területi angol nyelvi vers- és prózamondó versenyen az üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola szervezésében, 2019. május 10-én.
Iskolánkból 7 tanuló jutott be a bényei iskolánkban megrendezett helyi angol nyelvi versmondó verseny eredményeképp. Ők, a kétévente megrendezésre kerülő, színvonalas üllői versenyen verssel és próza részletekkel léptek fel.
A háromtagú zsűri között volt egy anyanyelvi zsűri tag is, az Amerikai Nagykövetség képviseletében.
A területi versenyen 7 iskola képviseltette magát, ahol minden kategóriában szoros versengés folyt, legfőképp a 6-8. osztályosok között.

Nagyon büszkék lehetünk iskolánk tanulóira, akik a következő helyezéseket érték el a versenyen:

1-2. évfolyam - vers: Fülesi Emily - I. helyezett
3. évfolyam – vers: Kovács Sára Zsófia - I. helyezett
4. évfolyam - próza: Buday Zsombor Nátán - I. helyezett
5. évfolyam - próza: Hován Botond - III. helyezett
6. évfolyam - vers: Szombati Bence - emléklap
7-8. évfolyam - vers: Ujj Barbara - emléklap
7-8. évfolyam - próza: Mészáros Kornél Károly - III. helyezett

Ezúton is szívből gratulálunk Nekik és reméljük, hogy két év múlva újra szerepelhetünk ezen a versenyen!

Felkészítő tanárok: Fürjesiné Ferencsik Ibolya, Kaltenecker Tünde, Jurus Judit

◂ Vissza Képek megtekintése
Copyright© Lőrincz Tímea 2018-2019. Minden jog fenntartva.