Karácsonyi ajándék fociszakköröseinknek
Megjelent: 2020. 12. 22.
Nagy örömet okozott idén a fociszeretőknek, hogy a Ferencváros labdarúgó-csapata felkerült a Bajnokok Ligája (BL) főtáblájára.
A sorsolásnak hála, ráadásul olyan csapatokat hozott el a Fradi Budapestre, mint a Juventus vagy a Barcelona.
A nagy sikerre való tekintettel megjelent egy színvonalas, igényes kiadvány a G-ADAM Kiadó gondozásában.
A kiadó vezetője, Galambos Ádám megajándékozta iskolánk fociszakkörös tanulóit a kiadvánnyal, amelyet a naptári év utolsó szakköri foglalkozásán – afféle karácsonyi ajándék gyanánt – ki is osztottunk a focira járó gyerkőcök között.
A színes, érdekes újsághoz ráadásul focis kártyák is jártak, így a kártyagyűjtő gyermekeink számára különösen is értékes volt az ajándék.
Iskolánk nevében ezúton is köszönjük a G-ADAM Kiadónak és Galambos Ádámnak a felajánlását!

Kovács Attila

◂ Vissza
Copyright© Lőrincz Tímea 2015. Minden jog fenntartva.